از ابتدای شروع به کار شرکت سپیدان شیر ،این باور همواره در آن جاری بوده است که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و همچنین ارائه محصولات با کیفیت و در سایه همفکری و همدلی با همکاران و مشتریان وفادار خود ، قادریم علاوه بر رفع نیاز کالایی مشتریان ، حس خوب زندگی را نیز به آنها هدیه دهیم . خوشحالیم که با سابقه بالغ بر 20 سال به صورت تخصصی در زمینه تولید پنیر پیتزا ، با تولید متنوع ترین سبد از انواع محصولات پنیر پیتزا در کشور و سایر تولیدات خود کمک می کنیم ، بسیاری از دوستان و خانواده ها لحظات گرم و شاد خود را با خوردن پیتزایی سپری می کنند که ما با افتخار تولیدکننده پنیر آن هستیم .
ما از بدو تأسیس در محیطی آرام و خوش آب و هوا (شهرستان فریمان) سعی کرده ایم انرژی مثبت این خطه از کشور عزیزمان را در قالب تولید محصولاتی با کیفیت و شادبه تمامی مصرف کنندگان عزیز محصولات خود هدیه کنیم ، امیدوارم از ما بپذیرند.
در باره كارخانه:
کارخانه شرکت سپیدان شیرفریمان به هدف تولیدانواع پنیرهای مورداستفاده درغذاهای آماده شامل (پنیرموزارلا،پنیرپروسس پیتزاوانواع پنیرهای برگر) درشهرك صنعتی فریمان دراستان خراسان رضوی احداث گردیده است.
هدف این شرکت تامین انواع این پنیرها باشرایط مناسب وکیفیت مطلوب به جهت استفاده مصرف کنندگان حرفه ای(فست فودها) و همچنین محصولات مورداستفاده درسبدخانوار(مصرف کنندگان خانگی)است.
این شرکت با اتکابه نیروی انسانی متخصص ومتعهدخودکه شامل زبده ترین متخصصین صنایع غذایی است وهمچنین استفاده ازتکنولوژی روزدرتولیدمحصولات و باسرمایه گذاری کلان دربخش تحقیق وتوسعه(D&R)خودتلاش داردخودرابه یکی ازپیشگامان ایجادفناوریهای جدیددرتولیدپنیرهای مورداستفاده درغذاهای آماده تبدیل کند.
این شركت یكی از معدود شركتهای فعال در زمینه صادرات پنیر پیتزا به كشور های همسایه می باشد.
نمای كلی از فرایند تولید و مواد اولیه :
شیر خام پس از ورود به كارخانه و طی كردن مراحل كنترل اولیه، به سكوی تحویل شیر منتقل شده و توسط اپراتور تحویل شیر خام نمونه برداری می شوند، نمونه ها تحویل آزمایشگاه شده و پس از انجام آزمایشات و بررسی های لازم در بخش كنترل كیفی (Q . C) ومطابق با استانداردهای موجود شیر خام دریافت می گردد.
شیر پس از استاندارد كردن چربی و پاستوریزه كردن به خطوط تولید وارد می كنند . در صورت ورود به خط پنیر موزارلا مستقیماً به پنیر پیتزا تبدیل شده ودر صورت ورود به خط پروسس ابتدا به پنیر اولیه پیتزا تبدیل شده و سپس به اتاق پخت پنیر پروسس منتقل ودر دیگهای پخت به پنیر پیتزای پروسس تبدیل می گردد.
در طی فرآیند تولید واحد كنترل كیفیت (Q . C)با نمونه برداری های دقیق و كنترل كامل فرآیند تمام مراحل را تحت نظر دارد تا محصولات تولیدی با بالاترین كیفیت ممكن مراحل مختلف تولید را طی كنند .
استفاده از تجهیزات به روز همچون دیگهای پخت پیتزا اتوماتیك و دستگاهای بسته بندی تمام اتوماتیك مورد استفاده در این خط امكان تولید محصولاتی با كیفیت مطابق با استاندارد (HACCP)را فراهم كرده است .آزمایشگاه های مدرن در بخش تولید و همچنین آزمایشگاه اختصاصی در بخش (R&D)به همراه همكاران مجرب در این بخشها این مكان را فراهم آورده است كه ضمن تولید محصولات با كیفیت قابل قبول ،همواره مسیر بهبود و تنوع محصولات در این كارخانه به یك امر متداول تبدیل گردد.
فراهم آمدن این امكانات همه و همه با این هدف صورت گرفته است كه به مشتریان این اطمینان را بدهیم ما در راستای رفع نیاز های آنها تمام تلاش خود را انجام می دهیم.

گالـــری لبنــــه

این شروع دوستی ما با سلامتی است...

دنیای متفاوت طعم ها

کیفیت محصولات ما حاصل اعتماد شماست